Oglądasz wiadomości znalezione dla zapytania: gazeta wspolczesna kramik

Temat: Czy w Polsce kupie Łade 2107 1.7injector???
Widziałem,tydzien temu w czwartkowej wspólczesnej,w dodatku KRAMIK,było ogłoszenie,2107.1.7i,1996 rok,cena 6100zł.
Miałem dzwonic,ale gdzies mi wcięło tą gazete i zrezygnowałem.Temat: Aktywa jakie znamy
Ja na razie większość swoich pieniędzy trzymam w funduszach inwestycyjnych i na wyżej oprocentowanych lokatach. Ale ciężko to nazwać aktywami, gdyż fundusze mają swoje wzloty i upadki, a lokaty uwzględniając inflację nie koniecznie muszą przynosić zyski .

Docelowo chcę rozpocząć inwestowanie w dwóch kierunkach:
1. Stworzyć biznes - internetowy sklep. Rozpoczęcie tej działalności jest bardzo bezpieczne - darmowe sklepy internetowe, towaru nie musisz trzymać na półce, a jednocześnie duże możliwosci darmowej reklamy. Największym kosztem jaki trzeba włożyć jest czas. Ryzyko minimlne, zysk - zależny od inwencji i pomysłowości.
2. Handel nieruchomościami - wymaga większego przygotowania, szczególnie pod kątem prawnym (ta wiedza pozwoli nie tylko na właściwe oszacowanie danej oferty, ale też na znalezienie środków finansowania określonej inwestycji), oraz psychicznego nastawiania się na obrót większymi pieniędzmi.
Myślę, że znalezienie ciekawych ofert to sprawa czysto techniczna z odbrobiną szczęścia .

Zbliża się zima, a to okres w którym pracy zawodowej mam mniej i mam zamiar ten czas poświęcić na przygotowanie się w tych dwóch kierunkach.
Przy okazji - w naszym regionalnym dziennku "Gazecie Współczesnej" w każdy czwartek wydawany jest tzw. Kramik ogłoszeniowy. Zwykle jest to ok. 8000 darmowych ogłoszeń, z których część (ok. 1000) to ogłoszenia związane z nieruchomościami. Ceny nieruchomości w naszym regionie są stosunkowo niskie, jednak wśród tych ogłoszeń można znaleźć szczególnie interesujące oferty, np.:
- 2-Pokojowe, 42mkw, po kapitalnym remoncie + garaż, 25.000 zł;
- Jednorodzinny, 94 mkw, centrum Suwałk, 85.000 zł;
- 47 mkw, 2-pokojowe, 25.500 zł;
...i kilkanaście innych ofert w cenach ok. 1000 zł/mkw.
Nie twierdzę, że każda z tych ofert to okazja, ale gdyby sprawdzić każdą z nich....
Kto już teraz inwestuje w nieruchomości i byłby zainteresowany tymi tematami to mogę podać nr tel. do sprzedających, albo zeskanować strony z ogłoszeniami.